trawniki
Trawniki
oczka wodne
Oczka wodne
ogrody
Ogrody
nawadnianie
Nawadnianie

Oczka wodne


oczka wodne oczka wodne oczka wodne
oczka wodne
oczka wodne oczka wodne oczka wodne
Oczko wodne jest ważnym elementem ogrodu. Można nawet przyjąć, że jest ono najważniejszym i najbardziej
reprezentacyjnym elementem ogrodu. Swoją aurą stwarza charakterystyczny mikroklimat, a co za tym idzie
pozwala człowiekowi przysiąść w jego pobliżu i odpocząć.
Nasza firma oferuje Państwu wykonanie oczka wodnego dowolnych rozmiarów wraz z odpowiednio dobranymi roślinami.
Do budowy oczek wodnych używamy membranę EPDM renomowanej firmy "FIRESTONE" oraz akcesoria firmy "OASE".

oczka wodne oczka wodne oczka wodne
Folia Firestone Pond Liner to doskonała membrana hydroizolacyjna z syntetycznej gumy, będąca unikalnym połączeniem następujących właściwości:
Jest przyjazna dla środowiska: Folia Firestone Pond Liner jest chemicznie obojętnym materiałem o niskim wpływie na środowisko naturalne. Zakłady produkcyjne Firestone spełniają normy ISO 14001.
Jest przyjazna dla ryb i roślin: Folia Firestone Pond Liner została specjalnie opracowana pod kątem przyjazności dla życia ryb i roślin.
Jest bardzo elastyczna: Folia Firestone Pond Liner pozostaje elastyczna nawet w niskich temperaturach (do -45 °C), dzięki czemu można ją instalować przez cały rok. W odróżnieniu od innych folii hydroizolacyjnych idealnie się układa i dostosowuje do kształtów każdego zbiornika.
Jest nadzwyczaj rozciągliwa: Folia Firestone Pond Liner może wydłużać się ponad 300% i powrócić do pierwotnego stanu. Ta cecha jest szczególnie ważna, kiedy ruchy ziemi lub erozja powodują nacisk i działanie siłą na folię.
Jest niespotykanie trwała: Folia Firestone Pond Liner jest całkowicie odporna na szkodliwe działanie promieniowania UV, ozonu i innych czynników środowiska naturalnego, co ma szczególne znaczenie na granicy lustra wody, gdzie folia jest najbardziej wystawiona na ich działanie. Jej trwałość określa się na minimum 50 lat!


firestonefirestone
firestone